Týždeň s .týždňom: Kto by mal byť generálny prokurátor a prečo súdy bránia komunistov?

08.05.2020
v aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Michalom Magušinom, Michalom Oláhom, Martinom Mojžišom, Šimonom Jeseňákom a Marínou Gálisovou. V podcaste diskutovali o týchto témach: - Zmení sa kvôli voľbe generálneho prokurátora zákon? Premiér Igor Matovič si totiž na pozícii šéfa prokuratúry vie predstaviť Daniela Lipšica. A to by bez zmeny legislatívy nešlo. - Súdny proces s Petrom Kalmusom ukázal, že aj v dnešnej dobe sa sudcovia vedia postaviť na stranu komunistov. - Kto je na vine, že svet zamoril vírus? - Zračí podivné ticho medzi koaličnými partnermi konečne pokoj v koalícii, alebo si len prestali vrcholoví politici vybavovať účty cez sociálne siete?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK