.glóbus: S Eduardom Kukanom o budúcnosti Európy po 30 rokoch slobody na Slovensku

14.11.2019
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet a Slovensko v ňom. *** Hosť diskusie: Eduard Kukan, diplomat, politik, bývalý minister zahraničných vecí SR a niekdajší poslanec Európskeho parlamentu *** Svet si pripomína 30. výročie pádu Železnej opony. V akom stave je globálny politický systém dnes? Slovensko je 15 rokov členom EÚ a NATO, dekádu platíme eurom. Bude to aj naďalej úspešný príbeh? Kde je naše miesto? Máme sa držať Emmanuela Macrona alebo radšej viac spolupracovať so susedmi z V4?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK