O Urban Markete .jedným ťahom

05.12.2019
Aktuálna epizóda podcastu .jedným ťahom je o Urban markete. Nebudete tomu možno veriť ale Urban Market oslavuje už 10 rokov. Dnes už niekoľkodňové podujatie vytvorilo počas desiatich rokov svojho fungovania okolo seba silnú dizajnérsku komunitu a výrazne formovalo dizajnérsky trh na Slovensku. Hostia: - Martin Brix - Denisa Chylová Moderuje: - Katarína Janíčková Podcast .jedným ťahom vám pomôže čítať tajomstvá ukryté v umení a architektúre, spoznať ich hodnotu a možno si aj vybudovať vzťah k tomu, čo ste doteraz príliš nepoznali.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK