Týždeň s .týždňom: Akú zmenu naozaj potrebuje generálna prokuratúra a čo sa deje v Smere?

22.05.2020
V parlamente už je návrh novely zákona, ktorá má zmeniť spôsob voľby generálneho prokurátora. Je to premrhaná šanca na zmenu pre slovenskú prokuratúru? Matovič sa svojimi rečami stále viac podobá Ficovi, v hre sú stále nedele bez otvorených obchodov. V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozpráva s kolegami Marínou Gálisovou, Šimonom Jeseňákom, Michalom Oláhom a Michalom Magušinom. V podcaste hovorili o aktuálnych témach: - Matovič sa začína podobať Robertovi Ficovi, snáď to nebude pokračovať. - Budú v nedeľu nákupné tašky zatvorené doma? - Je nový návrh voľby generálneho prokurátora premrhanou šancou? - V Smere sa preskupujú sily. Zmení sa predseda, alebo dôjde k štiepeniu? - Neprijatie správy ombudsmanky je upozornením na to, ako sa môže situácia vyvinúť.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK