Týždeň s .týždňom: Smer je pred voľbami v úzkych, antikampaň môže Kiskovi pomôcť

14.02.2020
Podľa Smeru sa po voľbách ocitneme tvárou v tvár ohrozenia ľudských práv, preto sa rozhodol využiť poslednú chvíľu na presadenie 13. dôchodku, navýšenie detských prídavkov o 100 % aj na zrušenie diaľničných známok. *** V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s Michalom Magušinom, Michalom Oláhom, Tomášom Madleňákom a Martinom Vančom a ako špeciálny hosť prišiel aj kolega Peter Bálik. Bavili sa spolu o: - zúfalstve Roberta Fica, podľa ktorého je opozícia hrozbou pre ľudské práva. Smer má podľa neho pred sebou piate víťazstvo v parlamentných voľbách a keď sa tak stane, novinári by mu mali priniesť kvety. - o hviezde Igora Matoviča, ktorý neustále stúpa. Témou predvolebnej kampane bol najskôr nárast preferencií antisystémovej ĽS NS, neskôr sa to preklopilo na nárast menej antisystémového OĽaNO, ktoré spustilo pochybnú anketu a pochybne sa zachovalo aj k zozbieraným osobným údajom. Kto by bol premiérom, ak by OĽaNO zostavovalo vládu? - o Istanbulskom dohovore, ktorý momentálne rezonuje v slovenskej spoločnosti. V zápase proti nemu sa v uliciach Bratislavy stretli na modlitebnom zhromaždení stovky ľudí, ktorí úprimne veria, že bojujú za rodinu a konzervatívne hodnoty. Kadekto si ale prišiel na toto stretnutie prihriať predvolebnú polievočku. - o tom, čo všetko sa dá dočítať v Kočnerovej knižnici a prečo Haščák vlastne nie je až taký filantrop, na akého sa hral počas svojej výpovede na súde v Pezinku. - o Ivanovi Královi, českom rockovom hudobníkovi, ktorý sa po emigárcii z Československa vo svete presadil a hral s menami ako Patti Smith, Blondie a Iggy Pop. Prednedávnom odišiel do rockového neba, jeho život bol ale plný inšpirácie a zaujímavých zvratov. *** Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“, rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK