.glóbus: Má Greta Thunberg pravdu alebo to s bojom proti klimatickej zmene preháňa?

27.09.2019
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet a Slovensko v ňom. *** Hostia diskusie: Martin Hojsik, europoslanec (Renew Europe), člen predsedníctva hnutia Progresívne Slovensko (PS) József Nagy, bývalý europoslanec a exminister životného prostredia, člen hnutia Spolupatričnosť Jozef Pecho, klimatológ, SHMÚ *** Zem sa z roka na rok otepľuje. Ako ju ochladiť? Ľady sa topia, moria stúpajú, zmena klímy sa zrýchľuje a ohrozuje život na planéte. Týka sa to nás všetkých. Akým extrémom čelíme a sme na ne pripravení? Mladí štrajkujú a bijú na poplach. Počúvajú politici vedcov a nájdu riešenie klimatickej krízy?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK