.zákulisné reči LIVE: Ako nám Kiska zamieša karty?

20.06.2019
Po ohlásení vzniku strany Andreja Kisku sa mení slovenská politická mapa. Čo od tejto strany čakajú opoziční politickí lídri? Čomu vznik strany ublíži a komu prospeje? Kiska opiera svoj subjekt o osobnosti z regiónov: treba úlohu regiónov vo veľkej politike posilňovať? Prečo a ako? Pozvanie prijal šéf KDH Alojz Hlina, predseda strany SPOLU Miroslav Beblavý, primátor Hlohovca Miroslav Kollár z Kiskovej strany a Richard Sulík predseda strany SaS. Moderuje Michal Magušin.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK