.diskusia: Sto dní novej vlády

19.06.2020
Experti zhodnotili doterajšiu činnosť vlády, pôsobenie politických strán vo vládnej koalícii a opozícii. Diskutujúci sa dotkli otázky ako vnútorné deliace línie v štvorkoalícii (sociálno-ekonomická oblasť, kultúrno-etické otázky, celkový prístup k vládnutiu, komunikačný štýl lídrov) môžu ovplyvniť pôsobenie nového vládneho kabinetu a jeho udržateľnosť. Hostia: Soňa Szomolányi, politologička, Katedra politológie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, Oľga Gyárfášová, sociologička, riaditeľka Ústavu európskych štúdií a medzinárodných vzťahov Fakulty sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského v Bratislave Grigorij Mesežnikov, politológ, prezident Inštitútu pre verejné otázky v Bratislave Moderoval: Michal Hvorecký Podujatie organizuje Inštitút pre verejné otázky a Nadácia Hannsa Seidela.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK