Týždeň s .týždňom: Kto má väčší a kto najväčší, ale aj o víkendových pochodoch(podcast Eugena Kordu)

19.07.2019
V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov: Matúša Baňoviča, Filipa Minicha, Matúša Dávida a Michala Oláha Rozprávali sa o: -Aktuálnej situácii v Európskej únii. Aké má vyhliadky Ursula Von Der Leyenová? -V hlavnom meste sa v sobotu paralelne uskutočnia dva pochody. Jeden za „tradičnú rodinu“, druhý za práva homosexuálov. Čo si o tom myslí Michal Oláh? -Andrej Danko chce za desaťtisíce budovať pred NR SR stožiar. Na čo je to dobré? A kto to v konečnom dôsledku zafinancuje? -O Číne a o mlieku

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK