.blížni: A čo my, ľudia na periférii, milí politici?

07.02.2020
Predvolebná diskusia v priestoroch Nocľahárne sv. Vincenta de Paul. blížia sa voľby 2020, téma, ktorá patrí momentálne k jednej z tých najdiskutovanejších na Slovensku. Ako organizácia pracujúca s ľuďmi bez domova veríme, že aj ich hlas je dôležitý a zaslúži si byť vypočutý. *** Hostia: Marek Machata, Za ľudí Tomáš Halász, PS/SPOLU Katarína Hulmanová, KDH Milena Johnová, Praha sobě, ČR

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK