Týždeň s .týždňom: Prichádza k nám druhá vlna korony? Nechutné Kollárovo divadlo a Bödör za mrežami

10.07.2020
v aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Michalom Oláhom o aktuálnej situácii s COVIDom-19 a Petrom Zajacom, Marínou Gálisovou, Šimonom Jeseňákom, Martinom Mojžišom a Tomášom Zemkom o odvolávaní Borisa Kollára v parlamente a zatknutí Norberta Bödöra. V podcaste sa bavili témach: Či nám klope druhá vlna korony na dvere, aké má účinky po prvý raz podávaný remdesivir na slovenských pacientoch, samoodvolávanie Borisa Kollára v parlamente - predseda aj položil svoju hlavu na klát, ale nenašiel sa kat, či je súčasná vláda lepšia ako predchádzajúca, čo znamená zatknutie Norberta Bödöra.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK