.blížni: Ako by mali vyzerať moderné sociálne služby?

30.06.2020
Sociálne služby sú dlhodobo na chvoste záujmu verejnosti a veľkej časti politikov. Aktuálna situácia s pandémiou COVID-19 ukázala v plnej miere riziká a nedostatky súčasného systému poskytovania sociálnych služieb. Sociálne služby sa poskytujú prevažne vo veľkokapacitných zariadeniach s inštitucionálnou kultúrou. Nedokážu zabezpečiť dostatočnú kvalitu života pre ľudí, ktorí sú na ne odkázaní. Ako by mali vyzerať nové sociálne služby? Čo je potrebné spraviť a kedy by sme mali začať s reformou? - Lucia Duriš Nicholsonová – poslankyňa Európskeho parlamentu a predsedníčka Výboru EP pre zamestnanosť a sociálne veci - Slavomír Krupa – riaditeľ, Rada pre poradenstvo v sociálnej práci - Zuzana Stavrovská – komisárka pre osoby so zdravotným postihnutím Moderuje redaktor .týždňa Michal Oláh.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK