Týždeň s .týždňom: Matovič tajne rokoval o ruskej vakcíne
57:21

Týždeň s .týždňom: Matovič tajne rokoval o ruskej vakcíne

19.02.2021
V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Štefanom Hríbom, Marínou Gálisovou, Martinom Mojžišom, Michalom Oláhom, Šimonom Jeseňákom a ako hosť Juraj Kemka. V podcaste si vypočujete: - o tom, ako Matovič tajne rokoval o ruskej vakcíne a má v pláne obísť Európsku úniu, - o tom, ako Matovič vyzval ministra zdravotníctva Mareka Krajčího o udelenie výnimky, - prečo chce Smer a Hlas predčasné voľby​, - zveríte svoje osobné údaje pri sčítaní ľudu štátu? Za kvalitu zvuku sa ospravedlňujeme, pre pandémiu koronavírusu sa snažíme pracovať čo najviac z domu a komunikovať online.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.