Týždeň s .týždňom: Voľby zatiaľ vyhráva amatérsky marketing a čo má Kočner s Čistým dňom

26.02.2020
Deň pred volebným moratóriom prinášame redakčný podcast. Zdá sa, že rafinované kampane PS/Spolu a Za ľudí fungujú oveľa menej, ako boj Igora Matoviča o parlament. Kotlebovi počas priameho vysielania posielali odpovede na otázky cez internet. Tie potom verklíkoval. *** V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s Tomášom Madleňákom, Martinom Vančom, Šimonom Jeseňákom a Michalom Oláhom. V podcaste sa bavili o: -Uniknuté videá Andreja Kisku a podnikateľa Šuligu strany za ľudí môžu uškodiť. Podľa Martina Vanča sú kiskovci v defenzíve, čo by mohli strane uškodiť. -Aký bude Matovič premiér, ak dostane mandát? Vysporiada sa s enormným tlakom, ktorý je na funkciu kladený? -Ako sa postaví k schváleniu trinástych dôchodkov Zuzana Čaputová či budúca vláda -Unesený štát v podobe Čistého dňa. Resocializačné centrum ukazuje, ako mafia dokázala kontrolovať orgány činné v trestnom konaní. *** Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“, rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK