Týždeň s .týždňom: Najmocnejší muž sveta dostal Matovičovu hnusobu.
01:05:33

Týždeň s .týždňom: Najmocnejší muž sveta dostal Matovičovu hnusobu.

02.10.2020
Koronavírus prerazil najmocnejšiu ochranku na svete a dostal sa až k americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi. Ako to ovplyvní voľby v Spojených štátoch a aká je tam predvolebná atmosféra? Nemocnice sa zapĺňajú a počet ochorených stúpa. Zaviedli sa nové opatrenia proti šíreniu pandémie, budú stačiť? O tejto, ale aj iných udalostiach posledného týždňa sme sa bavili v novom podcaste. V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Mariannou Sádeckou, Šimonom Jeseňákom a Filipom Vačkom. V podcaste si vypočujete: - ako ovplyvní predvolebnú diskusiu pred americkými voľbami ochorenie Donalda Trumpa podľa publicistu a prispievateľa .týždňa Tomáša Klvaňu, - príbeh chlapca, ktorý sa dostal za pár gramov marihuany na dlhé roky do väzenia. Je správne takto tvrdo trestať? - ako zvládame druhú vlnu pandémie a či budú protipandemické opatrenia stačiť, - ako sa chová opozícia v časoch pandémie, - o čom sme hovorili na prvej konferencii .týždňa o dekriminalizácii marihuany a ostatných mäkkých drog. Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“, rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.