Týždeň s .týždňom: Dankov potupný príhovor a kríza slovenských Maďarov(podcast Eugena Kordu)

30.08.2019
Zakončite pracovný týždeň komentárom Eugena Kordu a jeho rozhovormi s kolegami z redakcie. Spoločne zhodnotili hlavné udalosti uplynulých dní. V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov: Michala Magušina, Matúša Baňoviča, Filipa Minicha, Matúša Dávida, Michala Oláha a Šimona Jeseňáka. Rozprávali sa o: - Dankovom príhovore, ktorým potupil pamiatku Slovenského národného povstania.  -Mlčiacom Ficovi, Pellegriniho zatĺkaní či Bugárovom štýle mŕtveho chrobáka v kauze štátnej tajomníčky Jankovskej. A kde bola opozícia? - Kríze slovenských Maďarov, ktorí sa nemusia dostať do parlamentu. Má zmysel, aby sa spájali s Andrejom Kiskom? - Kontroverznom kroku britského premiéra Borisa Johnsona, ktorý požiadal kráľovnú Alžbetu II. o pozastavenie funkcie parlamentu. Čo tým chce dokázať? Príjemné počúvanie!

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK