Rómovia 30 rokov po revolúcii

10.04.2019
Čo sa udialo? Kde sme? Čo nás čaká ? Diskutujú: René Lužica – etnológ, Ústav romologických štúdií v Nitre Irena Bihariová – politička, odborníčka na extrémizmus Klára Orgovánová – riaditeľka Rómskeho inštitútu, bývala splnomocnenkyňa vlády pre rómske komunity Tomáš Hrustič – Ústav etnológie a sociálnej antropológie SAV

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK