Týždeň s .týždňom: Glváč si písal s Kočnerom o tom, ako Ruttkayová písala o Glváčovi

25.10.2019
O udalostiach tohto týždňa by sme mohli hovoriť celé hodiny. Glváčova komunikácia s Kočnerom odhalila aj zlyhanie v novinárskych radoch, policajný prezident Lučanský rozpustil vyšetrovací tím Kuciak a opoziční poslanci sabotovali schôdzu Národnej rady SR pod vedením Glváča.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK