Dych berúci život: Aj ty môžeš byť nositeľom Cystickej fibrózy

02.01.2020
Aké sú to "slané deti"? Ako nás Cystyická fybróza chránila pred morom? Kto všetko je nosičom génu tohto ochorenia? V spojených štátoch bol schválený liek Trikafta, ktorý vie pomôcť väčšine pacientov. Prečo ešte nie je dostupný na Slovensku aj napriek tomu, že ho pacienti akútne potrebujú? Hostia: dlhoročná expertká na diagnózu Cystickej fibrózy, lekárka Hana Kayserová hudobníčka a pacientka trpiaca týmto ochorením, Michaela Šipeková rodič pacienta s Cystickou fybrózou a člen klubu CF Peter Štepánek politička s dlhodobou agendou pomoci ľuďom s ŤZP, Jana Žitňanská

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK