Týždeň s .týždňom: Problém Jankovskej sme poznali. Až teraz vidíme dôsledky (podcast Eugena Kordu)

06.09.2019
Zakončite pracovný týždeň komentárom Eugena Kordu a jeho rozhovormi s kolegami z redakcie. Spoločne zhodnotili hlavné udalosti uplynulých dní. V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov: Michala Magušina, Šimona Jeseňáka, Antona Vydru a Filipa Minicha. Spolu hovorili o: - Jankovskej pamätnej tlačovke, na ktorej ohlásila, že odchádza, hoci odísť mala už dávno - odvolaní riaditeľa činohry SND Michala Vajdičku a Hudecovských praktikách v rezorte kultúry - Harabinovi a jeho skalopevnom rozhodnutí nekandidovať na post predsedu Najvyššieho súdu kvôli pani prezidentke Čaputovej - neúspešnom odvolávaní Pellegriniho z postu predsedu vlády A pridali sa aj herci a povedali, čo si o situácii v SND myslia. Prajeme príjemné počúvanie!

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK