Týždeň s .týždňom: Kočnerova Threema a jej politické následky(podcast Eugena Kordu)

16.08.2019
V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov Šimona Jeseňáka, Matúša Baňoviča, Matúša Dávida, Michala Magušina a Filipa Minicha Rozprávali sa o: - Komunikácii medzi Kočnerom a Zsuzsovou. Čo spôsobila na slovenskej politickej scéne? - Spore medzi Robertom Ficom a Petrom Pellegrinim. - Mikroplastoch, ktoré sú všade. Najnovšie ich našli na vrcholoch Álp. - Situácia v Hongkongu je aj po dvoch mesiacoch napätá. Ako prebiehajú protesty a kam to speje? Príjemné počúvanie!

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK