Týždeň s .týždňom: Zákonná Threema, Kočnerovi kumpáni a opitý minister

24.01.2020
O pár týždňov sa dozvieme, kto sa ujme kormidla v štáte. Prokurátor prepustil zadržaného Dobroslava Trnku, a sudkyňa rozhodla, že elektronické dôkazy boli vo vyšetrovaní vraždy Jána Kuciaka získané zákonne. A teda budú pripustené na pojednávaní ako dôkaz. Vypočujte si, čo najdôležitejšie sa posledný týždeň na Slovensku udialo. V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom zhodnotil Eugen Korda s kolegami Martinom Vančom, Šimonom Jeseňákom, Tomášom Madleňákom, Michalom Magušinom a Michalom Oláhom udalosti uplynulých dní: Nad Marianom Kočnerom sa zmráka. Senát uznal komunikáciu z aplikácie Threema za zákonne získanú, a tak ju pripustil v pojednávaní o vražde ako dôkaz. Bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka nechal z objednávky vraždy obvineného Kočnera, aby mu do kancelárie nainštaloval kameru. Vďaka tomu si nahral rozhovor s Jánom Počiatkom o miliónových podvodoch. Polícia ho zadržala, prokurátor prepustil. Minister životného prostredia podal demisiu. V uliciach hlavného mesta vyčíňal opitý. S bratom mali napadnúť personál reštaurácie, vyšetruje ich polícia.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK