Slovenskí konšpirátori v čase korony
01:37:17

Slovenskí konšpirátori v čase korony

13.10.2020
Diskusia o aktivitách slovenskej dezinformačno-konšpiračnej témy v období koronakrízy. Účastníci sa budú venovať hlavným aktérom šíriacim konšpiračné naratívy a dezinformačné obsahy, poukážu na širší spoločenský a historický kontext, na vnútro- a zahraničnopolitický aspekt, ako aj na aspekt bezpečnosti obyvateľstva.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.