Diskusia o vzdelávaní, vede a výskume v Partizánskom

20.01.2020
Experti politických strán na slovenské školy, vedu a výskum hovoria o svojich plánoch a názoroch. Hostia: - Vladimír Šucha (PS/SPOLU), profesor geológie a bývalý generálny riaditeľ Spoločného výskumného centra Európskej komisie. - Michal Kovács (Za ľudí), komunálny poslanec v Karlovej Vsi a zakladateľ programu pre návrat Slovákov zo zahraničia. - Branislav Gröhling (SaS), poslanec NR SR a poradca predsedu Bratislavského samosprávneho kraja pre školstvo. - Marek Šmid (KDH), profesor práva a bývalý rektor Trnavskej univerzity.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK