.blížni: Rozvod, deti a znalci pred súdom

29.05.2020
Situácia tisícok detí je napätá. Vysoká rozvodovosť je traumou predovšetkým malých detí. Podľa štatistík v posledných rokoch až 153 000 detí užívalo rôzne psychiatrické lieky. Rodičia svoje rozvodové traumy riešia súdmi a deťmi. Čomu pomáha vyšetrovať zdravé dieťa, keď sa rodičia rozvádzajú? Prečo sa ľudia na znalcov najčastejšie hnevajú? Čo treba zmeniť, aby sa znalcom lepšie robilo a aby deti boli v pohode?​ Hostia: Katarína Haidová, detská psychologička a súdna znalkyňa zo znaleckého ústavu v Nových Zámkoch Igor Obuch, detský psychológ a súdny znalec zo znaleckého ústavu v Bratislave Jozef Tinka, zakladateľ Rady pre práva dieťaťa

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK