Súd vo veci vraždy Jána Kuciaka: Spontánna výpoveď Zoltána Andruskóa

14.01.2020
Zoltán Andruskó vypovedal na súdnom pojednávaní vo veci vraždy Jána Kuciaka ako kľúčový svedok. Vypočujte si záznam jeho výpovede, v ktorej jasne tvrdil, že objednávku mu zadala Alena Zsuzsová, ktorá sa mu pravidelne vyhrážala aj Kočnerom a jeho kontaktami. „Ja som sprostredkoval medzi Alenou Zsuzsovou a pánom Szabóom na pokyn pána Kočnera vraždu pána Kuciaka,“ povedal.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK