Týždeň s .týždňom: Koronavírus si vzal na mušku rómske osady a domovy dôchodcov

17.04.2020
Aj neškodný hoax je hoax a keď ho šíri premiér, je to problém. Ďalšie hoaxy šíri predseda ĽSNS Marian Kotleba a Slovenskom sa zatiaľ stále šíri koronavírus, najnovšie výrazne v rómskych osadách aj v domovoch sociálnych služieb. V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Michalom Magušinom, Marínou Galisovou, Michalom Oláhom, Martinom Mojžišom a Šimonom Jeseňákom. Hovorili spolu o tom: - ako skrotiť Matoviča - prečo vojaci strážia Rómov so samopalmi - o Kotlebovych táraninách - o tom, čo Srdcom doma píše vláde Ospravedlňujeme sa vám za zníženú kvalitu zvuku, podcast musíme v dôsledku pandémie koronavírusu nahrávať neštandardným spôsobom.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK