Týždeň s .týždňom a s Eugenom Kordom: Súd upratal Kmotríka a aj Rakúšania majú svoju Gorilu

24.05.2019
V tejto epizóde si Eugen zavolal do štúdia svojich kolegov: Filipa Minicha, ktorý hovoril o škandáli v Rakúsku, o Borisovi Kollárovi a o odchode Theresy Mayovej Elenu Akácsovú a Antona Vydru, ktorí hovorili o ministerke nekultúry Ľubici Laššákovej Michala Oláha, ktorý hovoril o eutanázii Michala Magušina, ktorý sa rozprával s novým predsedom Ústavného súdu Ivanom Fiačanom Matúša Baňoviča, ktorý hovoril o ďalšej voľbe ústavných sudcov Dominika Harmana, ktorý hovoril o prelomovom súdnom konaní o Ivanovi Kmotríkovi Okrem nich v podcaste hovoria aj poslanci NRSR či právnik z iniciatívy Za slušné Slovesko Juraj Šeliga. Príjemné počúvanie! A ako vždy, ak máte pripomienky a návrhy na zlepšenie, napíšte nám prosím na harman@tyzden.sk - ďakujeme.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK