.zákulisné reči: Kedy začne polícia pomáhať a chrániť?

18.04.2019
Policajným prezidentom sa oficiálne stal Milan Lučanský. Je to správny človek na svojom mieste? Slovenskú políciu charakterizuje nízka dôveryhodnosť, ale aj nedávne úspešné kroky pri vyšetrovaní vraždy. Aká je situácia v polícii? Treba políciu výrazne reformovať, alebo len vymeniť riadiacich ľudí? Hostia:  Jaroslav Spišiak, policajný exprezident  Jozef Rajtár, poslanec za SaS  plk. Branislav Diďák, expolicajt a expert strany SPOLU pre reformu polície Gábor Grendel, poslanec a bývalý hovorca ministra vnútra

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK