.glóbus: Babišova republika na nohách: Ako slovenský miliardár podviedol Česko?

27.06.2019
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet a Slovensko v ňom. *** Hostia relácie: Jindřich Šídlo – novinár a politický komentátor, Seznam Zprávy Hana Strašáková – dobrovoľníčka, občianska aktivistka a spoluzakladateľka iniciatívy Společně Brno Dávid Pásztor – novinár, občiansky aktivista a spoluorganizátor zhromaždení Za slušné Slovensko *** V Česku sa konala najväčšia demonštrácia od pádu komunizmu. Na pražskej Letnej protestovalo proti vláde vyše štvrť milióna ľudí. Andrej Babiš napriek tomu odmieta odísť z funkcie. Kam trestne stíhaný český premiér unáša našich susedov? Majú demonštrácie zmysel a môže vôbec padnúť Babišova vláda?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK