Karanténa a bezpečnosť počas koronavírusu

10.03.2020
Ktoré karanténne opatrenia sú počas koronavírusu účinné? Je nevyhnuté zatvárať školy a rušiť spoločenské akcie? Aké kompetencie má v prípade karantény armáda? Majú bezpečnostné zložky právo obmedziť voľný pohyb osôb a uzavrieť nás v domácej karanténe? Ako nám môže ublížiť panika? Platia v prípade rozšírenia epidémie na Slovensku a v Európe nejaké zvláštne bezpečnostné pravidlá? S vojenským generálom vo výslužbe Pavlom Mackom a bezpečnostným analytikom Radovanom Bránikom sa rozpráva redaktor .týždňa Michal Oláh.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK