.blížni Michala Oláha: Dobrá smrť. Môžeme asistovať samovražde?

23.05.2019
Každý z nás vie, že zomrie, ale nikto tomu neverí. Má lekár právo aktívne usmrtiť človeka? Je eutanázia naozaj “dobrou smrťou”, alebo rezignáciou na hľadanie najlepších riešení pre pacienta? Prečo sa viac rozpráva o eutanázii ako o paliatívnej starostlivosti? Môžeme vyhrať nad smrťou? Hostia: Zuzana Ondrušová - psychoonkologička Nemocnice sv. Cyrila a Metoda na Antolskej Andrea Škripeková - primárka Oddelenia paliatívnej medicíny v NOÚ Leo Pawlak - kňaz pracujúci s ľuďmi v terminálnom štádiu ochorenia so skúsenosťou z vojnového konfliktu

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK