.predvolebná diskusia: Remišová, Beblavý, Nicholsonová, Krajniak. Dokážu spolu vládnuť?

27.02.2020
Prieskumy verejnej mienky naznačujú, že dokážu zostaviť vládu. Po dvoch volebných obdobiach majú šancu nahradiť vo vláde Smer. Dokážu však spolu zostaviť a udržať funkčnú koalíciu, alebo hrozí zopakovania scenára z pred ôsmich rokov a vláda sa rozpadne? Hostia: - Miroslav Beblavý, PS/Spolu - Lucia Nicholsonová, SaS - Milan Krajniak, Sme Rodina - Veronika Remišová, Za ľudí

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK