Týždeň s .týždňom: O Pohode, ale nielen o nej (podcast Eugena Kordu)

12.07.2019
V tejto epizóde sa Eugen Korda vybral na Pohodu, kde sa rozprával s riaditeľom festivalu Michalom Kaščákom aj o tom, čo by robil, keby festival Pohoda neexistoval. Tiež si tradične pozval do štúdia aj svojich kolegov: Michala Magušina, ktorý hovoril o dohode PS/Spolu/KDH Michala Oláha, ktorý navštívil utečenecké tábory v Bosne a Grécku Matúša Baňoviča, ktorý sa venoval počítačovej zdatnosti poslanca Mizíka a Matúša Dávida, ktorý sa zaoberal predčasnými voľbami v Grécku. Okrem toho sa s Petrom Zajacom rozprával o tom, prečo sú Fico a Pellegrini ako dvojičky. Príjemné počúvanie!

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK