BUBO cestovanie: Vietnam, Kambodža

09.10.2019
Socialistický Vietnam a kráľovská Kambodža. Začneme v hlavnom meste Vietnamu - Hanoji, kde Vás uchváti nielen cisárska architektúra, ale aj neskutočne hektický život na ulici, mauzóleum strýčka Ho alebo prvá vietnamská univerzita. Porozprávame si o jednom z prírodných divov sveta Halong Bay aj mestách Hue a Hoi An s romantickou atmosférou a cisárskymi pamiatkami pod patronátom UNESCO. Ako sa žilo vietkongským partizánom a partizánkam počas americko-vietnamskej vojny? Prekračujeme hranicu do úžasnej Kambodže s jednými z najkrajších pamiatok našej planéty. Vedeli ste, že Angkor bol v stredoveku najväčšie mesto na svete? Touto fascinujúcou časťou juhovýchodnej Ázie vás prevedie Diana Vozárová.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK