.homo parens: Ako vybrať základnú školu pre prváčky a prvákov

13.04.2019
Diskusná relácia Veroniky Pizano o radostiach a starostiach rodičovského života. Tentokrát o tom, čo zahŕňa výber základnej školy pre deti. Hosťami sú Vlado Burjan a Eva Krupová. Reč je o odklade školskej dochádzky aj o predčasnom nástupe do školy, o adaptácii na školu a školský režim, o tom, čo robiť, keď nastanú v škole problémy. Ale tiež o kvalite našich škôl, o súkromných školách, ale aj o domácich úlohách.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK