Týždeň s .týždňom: Pred dvomi rokmi sa začala zmena, o týždeň nastane ďalšia

21.02.2020
V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s Michalom Magušinom, Antonom Vydrom, Tomášom Madleňákom, Martinom Vančom a Šimonom Jeseňákom a odznela v ňom aj špeciálna pieseň pre Jána a Martinu Predstavujem si krajinu. *** V podcaste sa bavili o: - mimoriadnej schôdzi parlamentu, ktorú sprevádzala takmer trojdňová blokáda nezaradenými poslancami a celá je plná atmosféry populizmu aj trápnosti - snahách o diskreditáciu Andreja Kisku krátko pred voľbami videami pochybného pôvodu - o trende, ktorý ukazuje silný nárast Igora Matoviča, ktorý sa začal zmierovať s tým, že bude musieť prevziať zodpovednosť a má veľkú šancu vyhrať voľby *** Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“, rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK