Voľby 2020: Štvrtý Hyde Park Štefana Hríba a after party

08.02.2020
O súde s vrahmi Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej referoval Eugen Korda, na predvolebné otázky následne odpovedali kreatívec a hudobník Bebe (Braňo Bezák), spevák z námestí Za slušné Slovensko Juraj Benetin, režisér Juraj Nvota, džezman Peter Lipa, novinár a fyzik Martin Mojžiš, dirigent Tono Popovič a politici Juraj Šeliga a Peter Osuský. Na záver zaznela Impro session v zložení Sáva a Tóno Popovič, Lubor Priehradník a Vlado Wittgruber.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK