Týždeň s týždňom: Čo ukázalo odvolávanie Márie Kolíkovej a čo sa deje v slovenskom hokeji
52:19

Týždeň s týždňom: Čo ukázalo odvolávanie Márie Kolíkovej a čo sa deje v slovenskom hokeji

14.05.2021
Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková má za sebou ťažký týždeň, no zvládla ho bravúrne. Ustála útoky počas svojho odvolávania v parlamente. Medzitým sa dejú veci v slovenskom hokeji či na Blízkom východe. Aj tieto udalosti sme rozoberali s kolegami v novom vydaní podcastu Týždeň s .týždňom. v aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach posledných dní s kolegami Marínou Gálisovou, Martinom Mojžišom, Štefanom Hríbom, Jurajom Petrovičom a Šimonom Jeseňákom a špeciálnym hosťom Jánom Kapusňakom. V podcaste si vypočujete: podarí sa Kolíkovej presadiť reformu, čo sa deje v domácom hokeji, čo sa deje v Izraeli, najvyšší súd vytýčil pojednávanie v prípade vraždy Kuciaka a Kušnírovej. Za kvalitu zvuku sa ospravedlňujeme, pre pandémiu koronavírusu sa snažíme pracovať čo najviac z domu a komunikovať online.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.