.homo parens: Prečo je dobré, ak majú deti roztrhané nohavice
01:33:29

.homo parens: Prečo je dobré, ak majú deti roztrhané nohavice

01.03.2019
Ak je všetko v poriadku, rodič si ani neuvedomuje jednotlivé míľniky v neuromotorickom vývoji dieťaťa. Avšak odchýlky môžu signalizovať problémy. Čo si všímať a ako podporovať neuromotorický vývoj dieťaťa v mladšom aj predškolskom veku? Veronika Pizano diskutovala so špeciálnou pedagogičkou Soňou Pekarovičovou a lektorom INPP metódy Ivanom Jurášom.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.