.zákulisné reči: Potrebujeme liberálnejšiu alebo kresťanskejšiu EÚ?

10.05.2019
Aká je vízia EÚ očami mladej kresťanky a mladého liberála? Ako má EÚ reagovať na témy, ktoré spoločenstvo najviac rozdeľujú? (migrácia, postoj k Rusku,…) Z čoho vyplývajú výhrady euroskeptikov voči EÚ? Ako na tieto výhrady reagovať? V čom je súčasná EÚ iná, ako plánovali zakladatelia tohto projektu? Treba sa vrátiť “ku koreňom”? Michal Magušin diskutuje s Miriam Lexmann a Michalom Šimečkom.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK