Týždeň s .týždňom: Skonfiškované mobily a Trumpov zálusk na Grónsko (podcast Eugena Kordu)

23.08.2019
Zakončite pracovný týždeň komentárom Eugena Kordu a jeho rozhovormi s kolegami z redakcie. Spoločne zhodnotili hlavné udalosti uplynulých dní. V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov: Šimona Jeseňáka, Matúša Baňoviča, Matúša Dávida, Michala Magušina a Filipa Minicha Rozprávali sa o: • Zadržaných mobilných mobiloch štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej a viacerých sudcov • Ako pokračuje vyšetrovanie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej? • Matúš Dávid a Filip Minich rozoberali turbulentnú politickú situáciu v taliansku a Trumpov zá-lusk na odkúpenie Grónska. Príjemné počúvanie!

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK