Týždeň s .týždňom: Rusofil Danko, zúfalý Matovič a demonštrácie (podcast Eugena Kordu)

14.06.2019
V tejto epizóde si Eugen Korda pozval do štúdia svojich kolegov: Matúša Dávida, ktorý sa venoval protestom a demonštráciám v Česku, Rusku a Hongkongu. Filipa Minicha, ktorý sa vyjadril k jednoznačnej adorácii Andreja Danka k Rusku a k nepovolenému pristátiu amerických vrtuľníkov. Dominika Harmana, podľa ktorého sa žiadna zmena vo vnútri Smeru žiadna zmena nevykoná. Michala Magušina, ktorý zhodnotil zúfalý čin Igora Matoviča o záchranu svojho hnutia OĽaNO vytvorením novej platformy Odvážne - hnutie obyčajných kresťanov. Príjemné počúvanie! A ako vždy, ak máte pripomienky a návrhy na zlepšenie, napíšte nám prosím na harman@tyzden.sk - ďakujeme.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK