.diskusia so šéfredaktormi: Kauza Matovič - médiá ako strážne psy?

31.07.2020
Po februárových voľbách sa ujala vlády na Slovensku koalícia, ktorá o sebe tvrdila, že je iná ako všetky pred ňou a prinesie krajine očistu. Týždeň čo týždeň sa ale prevaľuje ďalšia nová kauza a novinári sú za to, že o týchto kauzách píšu, pranierovaní fanúšikmi vládnej koalície. Redaktor .týždňa Eugen Korda sa v .klube pod lampou rozpráva so šéfredaktormi troch slovenských denníkov – Beátou Balogovou z denníka SME, Matúšom Kostolným z Denníka N a Petrom Bárdym z Aktualít a so šéfredaktorom týždenníka .týždňa Štefanom Hríbom.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK