Týždeň s .týždňom: Matovič skladá vládu, strieľa dobré aj zlé nápady

06.03.2020
Týždeň po voľbách je plný formálnych aj neformálnych stretnutí, predávania kľučiek v prezidentskom paláci aj dlhej dilemy Andreja Kisku. Vyvrcholil štvrtkovým posedením lídrov nádejných koaličných partnerov za okrúhlym stolom v kompletnom štvorlístku. V aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával o udalostiach prvého týždňa po voľbách s Tomášom Madleňákom, Šimonom Jeseňákom, Martinom Vančom, Michalom Magušinom a Matúšom Dávidom. V podcaste sa bavili o: - skladaní vlády a otázke, či v nej bude alebo nebude Kiskova strana Za ľudí - tom, ako sa Igor Matovič zhostil svojej novej úlohy - Matovičovom nápade zriadiť fond na podporu investigatívnej žurnalistiky a jeho ďalších návrhoch - amerických demokratických primárkach a výsledkoch takzvaného „superutorka“ Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“, rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK