Marketing k obedu: Praktický B2B marketing online
40:07

Marketing k obedu: Praktický B2B marketing online

27.11.2020
Ako vyzerá online marketing s službách B2B firmy? Ako získavať online obchodné príležitosti? Ako získať od produktových špecialistov obsah využiteľný pre marketing? Ako aktivitu škálovať naprieč rôznymi krajinami? o skúsenostiach s B2B marketingom v digitálnych kanáloch porozprával Rastislav Talárovič, šéf marketingu SOS Electronic, medzinárodného veľkoobchodu s elektronickými súčiastkami pre priemysel. Pozrite si online diskusiu Marketing k obedu od marketingovej agentúry @Basta digital a týždenníka @týždeň.​

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.