Týždeň s .týždňom: Obžalovaní z vraždy Jána Kuciaka sú pred súdom. Slovensko sa zmenilo

20.12.2019
Na špeciálnom súde sa začal proces s obžalovanými z vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, Dobroslav Trnka je obvinený a 50-dňové moratórium zrušené. v aktuálnej epizóde podcastu Týždeň s .týždňom sa Eugen Korda rozprával s Martinom Mojžišom, Šimonom Jeseňákom, Tomášom Madleňákom a Martinom Vančom a hovorili spolu o: - procese s obžalovanými v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a o tom, čo táto vražda urobila so Slovenskom. - Dobroslavovi Trnkovi, ktorý mal byť strážcom zákona, ale prešiel na jeho druhú stranu. - zákone o moratóriu, ktorý Ústavný súd označil za protiústavný. Podcast Týždeň s .týždňom nájdete vo svojich podcastových aplikáciách na kanáli „.týždeň podcast“ rovnako ako naše ostatné relácie.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK