.čítanie pre deti: O malom tučnom dievčatku

28.04.2020
Sáva Popovič vám číta svoju knižku o malom tučnom dievčatku. Ilustrátor Andrej Augustin počas čítania namaľoval obraz o malom tučnom dievčatku a hudbou celý stream oživila Dorota Nvotová. Napriek tomu, že udalosť publikujeme zadarmo, veľmi nám pomôžete, ak si zakúpite virtuálnu vstupenku na tento program, podporíte tak budúce fungovanie .klubu pod lampou: https://tootoot.fm/en/events/5e6e465c510b3b01480ae38b?fbclid=IwAR3WqFB8_hwcD0k_ct5akxGaIuoI5DVpTNiz5Qxrm1ARJUo8R5JNg5A09gk

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK