.glóbus: Pravda verzus lži o migrácii: Ako neklamať o ľuďoch na úteku?
01:06:16

.glóbus: Pravda verzus lži o migrácii: Ako neklamať o ľuďoch na úteku?

09.11.2018
Pravidelná diskusná relácia so zaujímavými hostkami a hosťami o zahraničnopolitických témach, ktoré trápia svet i Slovensko v ňom. *** Hostky: Zuzana Vatráľová – riaditeľka Úradu Medzinárodnej organizácie pre migráciu (IOM) v SR Zuzana Števulová – právnička a riaditeľka Ligy za ľudské práva (HRL) *** Novou obeťou dezinformácií a ďalším strašiakom v rukách politikov sa stal Globálny pakt OSN o migrácii. Čo by sme o tomto dokumente mali vedieť? Slovensko chce prijať sýrske siroty. Je to populistický ťah alebo rozumná solidarita? Koľko je u nás azylantov? A dokedy bude zo Stredozemného mora cintorín utečencov?

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.