Týždeň s .týždňom: Čo znamená pre koalíciu zistenie, že Kyselica bol agentom tajnej služby?

31.07.2020
Uplynulé dni zamávalo s politickou scénou zistenie, že poslanec za OĽaNO Lukáš Kyselica bol agentom tajnej služby v čase, keď kandidoval do parlamentu za Matovičove hnutie. Ako sa k tomu postavila vláda a čo to pre koalíciu znamená? V aktuálnom pravidelnom podcaste sa Eugen Korda rozprával s Martinom Mojžišom, Michalom Oláhom a Šimonom Jeseňákom. Okrem faux pas bývalého vyšetrovateľa Gorily Kyslicu rozprávali aj o vyjadreniach poslanca Michala Luciaka (Za ľudí), že by si teoreticky vedel v budúcnosti predstaviť spoluprácu s novovznikajúcou stranou Petra Pellegriniho Hlas - SD.

Podcast .týždeň podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK